Оренда автобусів в Києві

 

Необхідність замовити автобус у Києві може виникнути з різних причин. Корпоративний захід, зустріч рідних та близьких в аеропорту чи на вокзалі, весілля, виїзна презентація проекту, сімейна мандрівка у передмістя, шкільна екскурсія – все це нагода замовити таку популярну послугу, як оренда автобусів. Київ пропонує безліч варіантів трансферних компаній, але чи можна їм усім довіряти?

 

«РЕЙС» презентує найвигідніші умови найму – і лише від тих компаній, у котрих наявні відповідні ліцензії та сертифікати.


Замовити автобус по Києву через Он-лайн ресурс «Рейс» - значить, отримати гарантію на:

- бездоганний технічний стан обраного автобусу;
- професіоналізм та толерантність водія;
- атмосферу комфорту під час поїздки;
- дотримання графіку та маршруту;
- безпеку пасажирів;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- доступні ціни.

 

Де замовити автобус в Києві на вигідних умовах оренди?


Оренда автобусів в м. Київ за участі провідних перевізників столиці – не лише економія коштів, а й часу. Замовивши послугу в системі «Рейс», Ви не ризикуєте зіткнутись з непрофесійністю та некомпетентністю. Всі юридичні та технічні аспекти послуги будуть перевірені до того, як розпочнеться ваша поїздка. Он-лайн сервіс «РЕЙС» співпрацює лише з тими орендодавцями, котрі мають позитивні відгуки від клієнтів, а відтак перевезення відбудеться за всіма ознаками європейського сервісу – і лише на автобусі обраної категорії місткості.


Замовити автобус можна наступних параметрів:
- мікроавтобуси 5-9 місць
- мікроавтобуси 10-22 місць
- автобуси 23-39 місць
- автобуси 40-54 місць
- автобуси 55-90 місць

Менеджери Он-лайн сервісу «РЕЙС» - завжди на зв’язку, тому залюбки допоможуть визначитись з доцільністю того чи іншого виду транспорту, а також із складанням найоптимальнішого маршруту.


Он-лайн сервіс «РЕЙС» - оренда автобуса за доступними цінами

 

Транспортні перевезення у Києві мають свою специфіку. Насиченість дорожнього руху потребує підвищеного рівня уваги з боку водіїв, тож мова не лише про комфорт поїздки, а й суцільну її безпеку. Ті, хто вирішив замовити автобус в Києві , скориставшись послугою Он-лайн сервісу «РЕЙС», отримують повну гарантію компетентності водійського складу. Досвідчені професіонали з багаторічним стажем управління пасажирським автотранспортом на внутрішніх та міжнародних рейсах – запорука високої якості мандрівки.

 

Маршрут від пункту виїзду до місця призначення буде складено лише з урахуванням діючих автошляхів – з повним уникненням ризиків та форс-мажорних обставин. Правила дорожнього руху для орендодавців з нашої системи, – непохибна аксіома. Подробиці послуги ви зможете обговорити з обраним перевізником у режимі діалогу. Долучайтесь до клієнтської бази Он-лайн сервісу «РЕЙС» зараз - і плануйте ваші поїздки впевнено!