Оренда автобуса в Чернівцях

Чернівці – особливе місто, в якому напевно мріє побувати кожен з нас. Ця чарівна перлина Буковини зачаровує всіх з першого погляду. Адже тут дійсно є на що поглянути – величні пам’ятки архітектури, старовинні площі, розкішні храми, затишні вулички і це ще не все… Чернівці мають близьке розташування до кордонів і важливих транспортних перетинів. Тому не випадково в цьому місті досить розвинута транспортна система. І особливим попитом сьогодні користуються автобусні пасажирські перевезення. 

Пасажирські автобусні перевезення: в чому їхня особливість?

Більшість українців рано чи пізно вирушає в інше місто. Хтось у відрядження, дехто – на навчання, а хтось – до родичів. Тому пасажирський автомобільний транспорт є досить актуальним сьогодні. Його досить широко використовують для перевезення пасажирів. 

Варто звернути увагу на те, що пасажирські перевезення (Чернівці) є досить популярною послугою, якою можуть користуватися як юридичні, так і фізичні особи. В такому випадку пасажирські перевезення розподіляють на:

  • регулярні;
  • нерегулярні. 

Ці два види перевезень мають суттєві відмінності один від одного. 

Наприклад, якщо регулярні пасажирські перевезення – це перевезення пасажирів на автобусному транспорті загального користування по рейсовим маршрутам, то під нерегулярними перевезеннями варто розуміти перевезення, які проводяться не регулярно, на замовлення певної компанії чи 

Крім того, пасажирські перевезення можна розділити на: 

  • тривалі;
  • короткі;
  • в межах міста;
  • приміські;
  • міжнародні. 

Найбільш поширеними сьогодні є регулярні рейси в різноманітні куточки України та Європи. Їх здійснює безліч компаній, які вже не один рік займаються перевізною діяльністю. Особливо варто звернути свою увагу на пошукову систему «Рейс», яка являє собою якісний сервіс по підбору автобусних перевезень по Україні, а також у міста Європи. Тут Ви зможете знайти найрізноманітніші рейси з будь-яких куточків України, навіть рейси автобусів з Чернівців. Це можуть бути абсолютно різні напрямки, чи то автобус Чернівці-Коломия, чи то Чернівці-Неаполь. 

Крім того, тут Ви зможете орендувати будь-який автобус (Чернівці), чи то мікроавтобус на 5 – 9 місць, чи то великий автобус, розрахований на 50 – 90 місць. Поїздка на такому транспорті буде досить зручною та комфортною, оскільки в салонах є м’якенькі зручні сидіння з відкидними спинками, а також такі зручності, як телевізор та кондиціонер. 

Вирушити в інше місто з Чернівців – цілком можливо. Для цього варто лише зайти на наш сайт і кількома кліками мишкою знайти потрібний рейс, або автобус.